W związku z dostępnością środków w ramach Funduszu Pracy w formie Krajowego Funduszu Szkoleniowego dla pracodawców pragnących zwiększyć potencjał kadrowy pracowników poprzez dostosowanie kompetencji do aktualnych wymagań FRDL Podkarpacki Ośrodek Samorządu Terytorialnego zachęca do zainteresowania realizacją szkoleń i kursów dla przedstawicieli jst i jednostek organizacyjnych.

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej dysponuje 25-letnim doświadczeniem związanym z organizacją szkoleń, kursów, wizyt studyjnych etc. Mamy nieograniczony dostęp do ogólnopolskiej bazy trenerów- ekspertów, którzy są fachowcami w swojej dziedzinie. Posiadają oni znajomość nie tylko przepisów prawnych, ale przede wszystkim są praktykami, potrafiącymi rozwiązać konkretny problem czy wypracować skuteczne rozwiązanie. Przez 25 lat przeszkoliliśmy prawie 1,5 mln osób.

O dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego mogą wystąpić wszyscy pracodawcy. W ramach KFS nie są finansowane koszty przejazdu, zakwaterowania i wyżywienia.

Aby skorzystać z dofinansowania KFS należy złożyć wniosek we właściwym powiatowym urzędzie pracy. Więcej informacji można znaleźć na stronie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz na stronach powiatowych urzędów pracy w miejscu zamieszkania lub siedziby firmy. FRDL ma bogate doświadczenie w przygotowywaniu takich wniosków. Z przyjemnością pomożemy wszystkim chętnym, którzy chcą wykorzystać tę formę pomocy finansowej z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Doradzimy także w wyborze programu szkoleniowego z aktualnej oferty FRDL POST.

Zespół FRDL POST pomoże Państwu optymalnie dostosować ofertę szkoleniową, aby byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z wybranej opcji.

Zapraszamy do skorzystania z tej szansy w 2016 roku!