Szanowni Państwo,
Dyrektorzy, Kierownicy, Pracownicy Wydziałów i Referatów Oświaty oraz ZEAS- ów,
Członkowie Podkarpackiego Forum Oświaty

 

serdecznie zapraszam Państwa na spotkanie Podkarpackiego Forum Oświaty Samorządowej, które odbędzie się w dniu 30 czerwca 2017 r. (piątek) w sali konferencyjnej FRDL Podkarpackiego Ośrodka Samorządu Terytorialnego przy ul. Kolejowej 1 (wejście od ul. Żeromskiego), w godz. 10:00 - 15:00.
Podczas spotkania omówione zostaną dwa tematy: zmodernizowany System Informacji Oświatowej (w świetle zmiany z dnia 21 kwietnia 2017 roku) oraz dofinansowanie kosztów kształcenia młodocianych pracowników.


Zgodnie z ustaleniami z Zarządem Forum i uczestnikami poprzedniego spotkania czerwcowe spotkanie potrwa 5 godzin. W zamian za to w lipcu nasze Forum będzie mieć wakacyjną przerwę.Proszę o potwierdzenie obecności do 28.06.2017r. przez elektroniczny formularz na stronie internetowej http://www.frdl.rzeszow.pl/ogloszenia/forum-o%C5%9Bwiaty.html?hy=70, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 17 783 55 53.


Z poważaniem,
Małgorzata Nieroda

Koordynator PFOS