Szanowni Państwo,
Dyrektorzy, Kierownicy, Pracownicy Wydziałów i Referatów Oświaty, CUW-ów oraz ZEAS- ów


serdecznie zapraszam Państwa na spotkanie Podkarpackiego Forum Oświaty Samorządowej, które odbędzie się w dniu 27 października 2017 r. (piątek) w sali konferencyjnej FRDL Podkarpackiego Ośrodka Samorządu Terytorialnego przy ul. Kolejowej 1 (wejście od ul. Żeromskiego), w godz. 10:00 - 13:00.
Temat spotkania: organizacja kształcenia specjalnego w świetle zmian przepisów oświatowych.


Podkarpackie Forum Oświaty Samorządowej zrzesza przedstawicieli gmin i powiatów województwa podkarpackiego odpowiedzialnych za realizację zadań oświatowych. Wspólne spotkania, które odbywają się raz w miesiącu w Rzeszowie, stanowią świetną okazję do wymiany doświadczeń i rozwiązywania bieżących problemów.


Udział w spotkaniu dla członków Forum oraz osób przez nie wydelegowanych jest bezpłatny. Członkostwo nabywa się poprzez złożenie deklaracji przystąpienia do Podkarpackiego Forum Oświaty Samorządowej potwierdzonej przez osobę upoważnioną do reprezentowania instytucji delegującej i wydelegowania pracownika do udziału w pracach Forum, wraz z dyspozycją wpłacania składki kwartalnej w wysokości 240 zł netto (+23% VAT) ze środków instytucji delegującej.


Istnieje możliwość jednorazowego uczestnictwa, bez przystępowania do Forum. Koszt jednorazowego udziału jest równy składce członkowskiej i wynosi 240 zł netto.
Wszystkich z Państwa, którzy jeszcze nie złożyli deklaracji członkostwa serdecznie zapraszam do włączenia się do Podkarpackiego Forum Oświaty Samorządowej.
Proszę o potwierdzenie obecności do 25.10.2017r. przez elektroniczny formularz na stronie internetowej http://www.frdl.rzeszow.pl/ogloszenia/forum-o%C5%9Bwiaty.html?hy=97 , mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 17 783 55 53.

Z poważaniem,
Małgorzata Nieroda
Koordynator PFOS