Szanowni Państwo
Dyrektorzy, kierownicy i pracownicy odpowiedzialni
za współpracę samorządu z organizacjami pozarządowymiserdecznie zapraszam Państwa do udziału w kolejnym spotkaniu Podkarpackiego Forum Współpracy Samorządów z Organizacjami Pozarządowymi, które odbędzie się 28 czerwca 2017 r. (środa), w godz. 10.00 – 13.00 w Sali Konferencyjnej FRDL Podkarpackiego Ośrodka Samorządu Terytorialnego, ul. Kolejowa 1, II piętro (wejście od ul. Żeromskiego).


Temat spotkania: rola samorządu w animacji i aktywizacji społeczności lokalnych i organizacji pozarządowych.


Celem spotkania jest przekazanie wskazówek dotyczących stworzenia sieci relacji, pomysłów, inspiracji, dobrych praktyk i partnerstwa oraz podjęcie dyskusji na temat korzyści, jakie niesie ze sobą współpraca ze społecznościami lokalnymi.


Program spotkania:
1. Przykłady dobrych praktyk współpracy pomiędzy samorządem i organizacjami pozarządowymi
2. Stosowane instrumenty współpracy jst i ngo
3. Dostępne źródła finansowania działań podejmowanych przez społeczności lokalne.


Udział w spotkaniu Forum dla jego członków jest bezpłatny. Członkostwo w Forum nabywa się poprzez złożenie deklaracji przystąpienia do Forum. Możliwe jest jednorazowe, odpłatne uczestnictwo w poszczególnych spotkaniach. Koszt jednorazowego udziału jest równy składce członkowskiej i wynosi 240 zł netto (+ 23% Vat).
Proszę o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu do 26 czerwca 2017 r. przez formularz elektroniczny http://www.frdl.rzeszow.pl/ogloszenia/podkarpackie-forum-wsp%C3%B3%C5%82pracy-samorz%C4%85d%C3%B3w-z-organizacjami-pozarz%C4%85dowymi.html?hy=72 mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 17 783 55 53.

 

Z wyrazami szacunku,


Małgorzata Nieroda
Koordynator Forum