Szanowni Państwo,
Wójtowie, Burmistrzowie, Prezydenci Miast, Starostowie Powiatów,
Przewodniczący Rad Gmin, Miast i Powiatów Województwa Podkarpackiego

 

FRDL Podkarpacki Ośrodek Samorządu Terytorialnego ma przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie Podkarpackiego Forum Liderów Samorządowych, które odbędzie się w dniu 22 czerwca 2017 r. (czwartek) w sali konferencyjnej FRDL Podkarpackiego Ośrodka Samorządu Terytorialnego przy ul. Kolejowej 1 (wejście od ul. Żeromskiego), w godz. 11:00 - 14:00.

Temat: Skuteczna polityka proinwestycyjna samorządu. W jaki sposób przyciągnąć inwestorów i stworzyć nowe miejsca pracy?

Celem spotkania jest przekazanie dobrych praktyk w pozyskiwaniu inwestorów przez samorządy, korzyści wynikających z odpowiedniego przygotowania oferty inwestycyjnej, wykorzystania atutów jst a także możliwości negocjacji z potencjalnymi inwestorami oraz sposobów zabezpieczenia interesu gminy, powiatu, województwa.

 

Proszę o potwierdzenie obecności do 20 czerwca 2017r. telefonicznie: 17 783 55 53 mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez elektroniczny formularz zgłoszeniowy http://www.frdl.rzeszow.pl/ogloszenia/forum-lider%C3%B3w-samorz%C4%85dowych.html?hy=69 

Udział w spotkaniu dla członków Forum oraz osób przez nie wydelegowanych jest bezpłatny. Istnieje możliwość jednorazowego uczestnictwa, bez przystępowania do Forum. Koszt jednorazowego udziału jest równy składce członkowskiej i wynosi 220 zł netto.

Z poważaniem,


Anna Jagiełło
Dyrektor FRDL POST