Szanowni Państwo,
Wójtowie, Burmistrzowie, Prezydenci Miast,
Starostowie Powiatów,
Przewodniczący Rad Gmin, Miast i Powiatów
Województwa Podkarpackiego


FRDL Podkarpacki Ośrodek Samorządu Terytorialnego ma przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie członków Podkarpackiego Forum Liderów Samorządowych, które odbędzie się w dniu 29 września 2017 r. (piątek) w sali konferencyjnej FRDL Podkarpackiego Ośrodka Samorządu Terytorialnego przy ul. Kolejowej 1(wejście od ul. Żeromskiego), w godz. 10:00 - 13:30.

Temat: Odpowiedzialność wójta/ burmistrza/ prezydenta/ starosty w zakresie przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy.

Celem spotkania jest przekazanie wiedzy na temat odpowiedzialności karnej w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy, zaprezentowanie procederu prania pieniędzy na przykładach obrotu gospodarczego oraz informacji/przykładów pozwalających na rozpoznanie transakcji podejrzanych.

 

Proszę o potwierdzenie obecności do 28 września 2017r. telefonicznie: 17 783 55 53 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez elektroniczny formularz zgłoszeniowy http://frdl.rzeszow.pl/ogloszenia/forum-lider%C3%B3w-samorz%C4%85dowych.html?hy=93 

Udział w spotkaniu dla członków Forum oraz osób przez nie wydelegowanych jest bezpłatny. Istnieje możliwość jednorazowego uczestnictwa, bez przystępowania do Forum. Koszt jednorazowego udziału jest równy składce członkowskiej i wynosi 220 zł netto.

Tematy kolejnych spotkań Podkarpackiego Forum Liderów Samorządowych będą odpowiedzią na aktualne potrzeby oraz sugestie członków FORUM.

 

   Z poważaniem,

     Anna Jagiełło
Dyrektor FRDL POST