Panie/Panowie

Dyrektorzy i Kierownicy Ośrodków Pomocy Społecznej i Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie Województwa Podkarpackiego

Członkowie Podkarpackiego Forum Pomocy Społecznej

 

Szanowni Państwo,

 

mam przyjemność zaprosić Państwa na wyjazdową Sesję Szkoleniowo - Konsultacyjną Podkarpackiego Forum Pomocy Społecznej, która odbędzie się w dniach 26 - 27 czerwca 2017 r. w Hotelu Malinowy Raj**** w Solcu - Zdroju.

W tym roku w Solcu - Zdroju spotkają się Dyrektorzy i Kierownicy OPS i PCPR z aż 5 województw: lubelskiego, łódzkiego, mazowieckiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Tematyka sesji będzie dotyczyć dwóch istotnych zagadnień. Dzień pierwszy będzie poświęcony merytorycznym zagadnieniom związanym z realizacją zadań powierzonych jednostkom organizacyjnym pomocy społecznej. Omówione zostaną planowane oraz wdrożone w ostatnim czasie zmiany w przepisach. Przedstawiana tematyka stanowić będzie swoiste vademecum wiedzy niezbędnej do realizacji obowiązków przez dyrektora/kierownika OPS/PCPR.

W drugim dniu zostaną omówione zasady prezentacji publicznych i współpracy z mediami, zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych.

 

 

Ufam, iż ze względu na szczególny, ponadregionalny charakter spotkania oraz omawianą tematykę liczne grono Członków Forum zdecyduje się uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Mam nadzieję, iż wyjazdowe spotkanie stanie się dla Państwa inspiracją do dalszych działań, a dzięki zdobytym kontaktom i zawartym znajomościom, poznanym doświadczeniom oraz dobrym praktykom będą mogli Państwo sprawniej realizować codzienne obowiązki i wdrażać w praktyce zdobytą wiedzę.

Szczegółowy program oraz kartę zgłoszeniową otrzymają Państwo mailowo.

Proszę o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu do 12 czerwca 2017 r. poprzez przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej
faxem 17-783-55-55 lub mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Z wyrazami szacunku,

 

Małgorzata Nieroda

Koordynator Forum