Image layer

Image layer

Image layer

Aktualności

21 LIS 2019

Dzień Pracownika Socjalnego - 21 listopada


Dzień Pracownika Socjalnego -21 listopada

 

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składamy najserdeczniejsze życzenia
i wyrazy uznania wszystkim pracownikom wszystkich jednostek organizacyjnych pomocy społecznej w województwie podkarpackim.


27 SIE 2019

Forum Informatyków Samorządowych w dniu 18.09.2019r.


FORUM INFORMATYKÓW SAMORZĄDOWYCH

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu otwartym Forum Informatyków Samorządowych, które odbędzie się 18 września br. Spotkanie poświęcone będzie tematowi „Bezpieczeństwo IT w praktyce”. Ekspertem spotkania będzie Pan Kamil Folga, który ukończył studia Elektronika i telekomunikacja na Politechnice Szczecińskiej, a zawodowo zajmuje się między innymi sieciami komputerowymi, telefonią IP/VoIP, bezpieczeństwem. Wdraża zaawansowane technologie, tłumaczy dokumenty IT, prowadzi szkolenia, a także jest autorem artykułów w branżowych magazynach IT.

 


19 SIE 2019

Podkarpackie Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentó


Państwo Wójtowie, Burmistrzowie i Prezydenci Miast,

 

Zapraszam Państwa na otwarte spotkanie Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Podkarpacia ,  które odbędzie się w dniu 20 sierpnia 2019 r. (wtorek), w hotelu Grand Ferdynand w Rzeszowie (ul. Grottgera 28, na wprost dworca PKP), w godzinach 10.00 - 13.00. Organizator nie zapewnia miejsc parkingowych.

W związku z ogłoszonym naborem wniosków, który potrwa do 26 sierpnia br. tematem przewodnim sierpniowego spotkania będzie:

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH

 

Koszt uczestnictwa w tym spotkaniu, związany z pokryciem kosztów jego  organizacji, wynosi 100 zł + 23% VAT.

Ze względów organizacyjnych, prosimy o przesłanie zgłoszenia udziału  w spotkaniu w terminie: do 19 sierpnia br. na załączonej karcie zgłoszeniowej.

 

Z poważaniem,

Małgorzata Nieroda
Kierownik FRDL POST


12 CZE 2019

III edycja konkursu Nagrody dla Innowacji w Polityce 2019


FRDL partnerem trzeciej edycji konkursu Nagrody dla Innowacji w Polityce 2019

 

Europejskie Nagrody Innowacje w Polityce (Innovation in Politics Awards) przyznawane są co roku przez Instytut Innowacji w Polityce z siedzibą główną w Wiedniu. Zwycięzcy są wybierani przez jury z 47 krajów Rady Europy. Nagroda jest poświęcona stałemu rozwojowi i wzmacnianiu innowacyjnej polityki demokratycznej i administracji publicznej w Europie.


05 CZE 2019

V Małopolski Kongres Kobiet


V MAŁOPOLSKI KONGRES KOBIET
15 CZERWCA 2019 r.
Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie


04 CZE 2019

VIII nabór konkursu grantowego w ramach projektu: „e – MISJA..."


3 czerwca 2019 r. FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji ogłosił VIII nabór konkursu grantowego w ramach projektu: „e – MISJA - rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa lubelskiego i podkarpackiego" - Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych" w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. 


27 MAJ 2019

Święto Samorządu Terytorialnego


Szanowni Państwo,

Dzisiaj, 27 maja, obchodzimy Święto Samorządu Terytorialnego . Z tej okazji dyrekcja i pracownicy FRDL POST życzą wszystkim samorządowcom, w szczególności kadrze zarządzającej, radnym i pracownikom jednostek samorządu terytorialnego wszystkich szczebli oraz pracownikom ich jednostek organizacyjnych satysfakcji z pracy, realizacji ambitnych zadań, wyzwań stojących przed samorządem, mających na celu rozkwit małych ojczyzn, rozwój  samorządności wśród mieszkańców oraz wzrost społeczno- ekonomiczny w gminie, mieście, powiecie czy województwie.


20 MAJ 2019

Przedłużenie naboru konkursu grantowego w ramach projektu pn. "E-MISJA"


Informujemy, iż przedłużyliśmy VII nabór konkursu grantowego w ramach projektu pn.: e – MISJA - rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa lubelskiego i podkarpackiego - Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych" w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. 


08 MAJ 2019

II Krajowy Kongres Forów Skarbników 21-22.05.2019r.


II Krajowy Kongres Forów Skarbników 21-22.05.2019r.

Skarbnicy Województw, Miast, Gmin i Powiatów

Szanowni Państwo,


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego Podkarpacki Ośrodek Samorządu Terytorialnego