Image layer

Image layer

Image layer

Image layer

Święto Samorządu Terytorialnego

Data publikacji: 2019-05-27

Szanowni Państwo,

Dzisiaj, 27 maja, obchodzimy Święto Samorządu Terytorialnego . Z tej okazji dyrekcja i pracownicy FRDL POST życzą wszystkim samorządowcom, w szczególności kadrze zarządzającej, radnym i pracownikom jednostek samorządu terytorialnego wszystkich szczebli oraz pracownikom ich jednostek organizacyjnych satysfakcji z pracy, realizacji ambitnych zadań, wyzwań stojących przed samorządem, mających na celu rozkwit małych ojczyzn, rozwój  samorządności wśród mieszkańców oraz wzrost społeczno- ekonomiczny w gminie, mieście, powiecie czy województwie.

Z tego powodu pragniemy ogłosić w FRDL POST, najbliższy tydzień tj. 27-31 maja Tygodniem Samorządu Terytorialnego i zaprosić Państwa do skorzystania z rabatów na realizowane przez nas szkolenia dla pracowników jst.

 

Poniżej przedstawiamy link do naszych aktualnych szkoleń http://www.frdl.rzeszow.pl/szkolenia/szkolenia-otwarte . W ramach specjalnej akcji Tygodnia Samorządu Terytorialnego osoby zgłoszone na szkolenie w dniu 27 maja otrzymają specjalny rabat w wysokości 50 zł od standardowej ceny szkolenia, a osoby zgłaszające się na szkolenie w dniach 28- 31 maja otrzymają rabat w wysokości 30 zł od standardowej ceny szkolenia.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług szkoleniowych.

Raz jeszcze życzymy Państwu wszystkiego najlepszego, dużo siły i dalszej motywacji do wykonywania zadań, kreowania nowych pomysłów oraz satysfakcji z codziennej pracy.


Zespół FRDL POST w Rzeszowie

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Podkarpacki Ośrodek Samorządu Terytorialnego