Image layer

Image layer

Image layer

Image layer

Aktualności

27 SIE 2019

Forum Informatyków Samorządowych w dniu 18.09.2019r.


FORUM INFORMATYKÓW SAMORZĄDOWYCH

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu otwartym Forum Informatyków Samorządowych, które odbędzie się 18 września br. Spotkanie poświęcone będzie tematowi „Bezpieczeństwo IT w praktyce”. Ekspertem spotkania będzie Pan Kamil Folga, który ukończył studia Elektronika i telekomunikacja na Politechnice Szczecińskiej, a zawodowo zajmuje się między innymi sieciami komputerowymi, telefonią IP/VoIP, bezpieczeństwem. Wdraża zaawansowane technologie, tłumaczy dokumenty IT, prowadzi szkolenia, a także jest autorem artykułów w branżowych magazynach IT.

 


19 SIE 2019

Podkarpackie Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentó


Państwo Wójtowie, Burmistrzowie i Prezydenci Miast,

 

Zapraszam Państwa na otwarte spotkanie Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Podkarpacia ,  które odbędzie się w dniu 20 sierpnia 2019 r. (wtorek), w hotelu Grand Ferdynand w Rzeszowie (ul. Grottgera 28, na wprost dworca PKP), w godzinach 10.00 - 13.00. Organizator nie zapewnia miejsc parkingowych.

W związku z ogłoszonym naborem wniosków, który potrwa do 26 sierpnia br. tematem przewodnim sierpniowego spotkania będzie:

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH

 

Koszt uczestnictwa w tym spotkaniu, związany z pokryciem kosztów jego  organizacji, wynosi 100 zł + 23% VAT.

Ze względów organizacyjnych, prosimy o przesłanie zgłoszenia udziału  w spotkaniu w terminie: do 19 sierpnia br. na załączonej karcie zgłoszeniowej.

 

Z poważaniem,

Małgorzata Nieroda
Kierownik FRDL POST


12 CZE 2019

III edycja konkursu Nagrody dla Innowacji w Polityce 2019


FRDL partnerem trzeciej edycji konkursu Nagrody dla Innowacji w Polityce 2019

 

Europejskie Nagrody Innowacje w Polityce (Innovation in Politics Awards) przyznawane są co roku przez Instytut Innowacji w Polityce z siedzibą główną w Wiedniu. Zwycięzcy są wybierani przez jury z 47 krajów Rady Europy. Nagroda jest poświęcona stałemu rozwojowi i wzmacnianiu innowacyjnej polityki demokratycznej i administracji publicznej w Europie.


05 CZE 2019

V Małopolski Kongres Kobiet


V MAŁOPOLSKI KONGRES KOBIET
15 CZERWCA 2019 r.
Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie


04 CZE 2019

VIII nabór konkursu grantowego w ramach projektu: „e – MISJA..."


3 czerwca 2019 r. FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji ogłosił VIII nabór konkursu grantowego w ramach projektu: „e – MISJA - rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa lubelskiego i podkarpackiego" - Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych" w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. 


27 MAJ 2019

Święto Samorządu Terytorialnego


Szanowni Państwo,

Dzisiaj, 27 maja, obchodzimy Święto Samorządu Terytorialnego . Z tej okazji dyrekcja i pracownicy FRDL POST życzą wszystkim samorządowcom, w szczególności kadrze zarządzającej, radnym i pracownikom jednostek samorządu terytorialnego wszystkich szczebli oraz pracownikom ich jednostek organizacyjnych satysfakcji z pracy, realizacji ambitnych zadań, wyzwań stojących przed samorządem, mających na celu rozkwit małych ojczyzn, rozwój  samorządności wśród mieszkańców oraz wzrost społeczno- ekonomiczny w gminie, mieście, powiecie czy województwie.


20 MAJ 2019

Przedłużenie naboru konkursu grantowego w ramach projektu pn. "E-MISJA"


Informujemy, iż przedłużyliśmy VII nabór konkursu grantowego w ramach projektu pn.: e – MISJA - rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa lubelskiego i podkarpackiego - Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych" w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. 


08 MAJ 2019

II Krajowy Kongres Forów Skarbników 21-22.05.2019r.


II Krajowy Kongres Forów Skarbników 21-22.05.2019r.

Skarbnicy Województw, Miast, Gmin i Powiatów

Szanowni Państwo,


07 MAJ 2019

Kampania Lepiej wybierz! przed wyborami do Parlamentu Europejskiego


Kampania Lepiej wybierz! przed wyborami do Parlamentu Europejskiego

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się już 26 maja. Będą one miały wpływ na dalsze losy wspólnoty i Polski, ponieważ ich stawką jest jedność Europy. Kampania Lepiej wybierz! organizacji pozarządowych pomaga przygotować się do świadomego głosowania.


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Podkarpacki Ośrodek Samorządu Terytorialnego