Image layer

Image layer

Image layer

Aktualności

27 MAJ 2020

Dzień Pracownika Samorządowego


Z okazji dnia Samorządu Terytorialnego

składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Pracownikom samorządowym,

Radnym oraz Osobom przyczyniającym się do propagowania idei samorządności.

Życzymy pomyślnej realizacji prowadzonych przedsięwzięć, a także niesłabnącego zapału do podejmowania nowych wyzwań na rzecz Małych Ojczyzn.

 

Zespół Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej Podkarpackiego Ośrodka Samorządu Terytorialnego

 


20 MAJ 2020

Katalog szkoleń online - czerwiec 2020


Katalog szkoleń online - czerwiec 2020

Problematyczne zagadnienia dotyczące prawa pracy, m.in. pracy zdalnej, urlopów, świadczeń rozpoczynają czerwcowy cykl szkoleń online FRDL. Zapraszamy pracowników jednostek samorządu terytorialnego i jednostek organizacyjnych do zapoznania się z nowym katalogiem szkoleń online.


17 KWI 2020

Zmiana organizacji pracy FRDL POST w związku ze stanem epidemii.


Szanowni Państwo,


w związku z trwającym w naszym kraju stanem epidemii i koniecznością kontynuacji działań związanych z ograniczaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-COV-2, przypominamy, że trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, DO ODWOŁANIA wszystkie nasze usługi - szkolenia, spotkania forów, spotkania doradcze, konsultingowe i inne realizujemy w formie on line.


08 KWI 2020

ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH


.


27 MAR 2020

Zmiana terminu III Krajowego Kongresu Forów Skarbników


Szanowni Państwo!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemii, mając na uwadze nasze wspólne bezpieczeństwo, podjęliśmy trudną decyzję o zmianie terminu III Krajowego Kongresu Forów Skarbników zaplanowanego w dniach 14-15 maja br. w Warszawie.


24 MAR 2020

Zmiana organizacji pracy FRDL POST w związku ze stanem epidemii


Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszonym w kraju stanem epidemii i koniecznością kontynuacji działań związanych z ograniczeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-COV-2, informujemy, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, konieczna stała się zmiana organizacji pracy FRDL Podkarpackiego Ośrodka Samorządu Terytorialnego.


17 MAR 2020

Ogłoszenie o naborze - POWER 2.18 WYSOKIEJ JAKOŚCI USŁUGI ADMINISTRACYJNE


POWER 2.18 WYSOKIEJ JAKOŚCI USŁUGI ADMINISTRACYJNE - DOSTĘPNY SAMORZĄD

Chcieliśmy poinformować o ogłoszeniu konkursu, którego celem jest:

- przegląd procedur (zgodnie z ustawą) związanych z obsługą klienta w urzędach administracji publicznej pod kątem zapewnienia dostępności i wsparcie urzędów we wdrożeniu wypracowanych wniosków i rekomendacji
- przeprowadzenie szkoleń dla koordynatorów dostępności w jednostkach administracji publicznej.
- wypracowanie rozwiązań ułatwiających zatrudnianie osób z niepełnosprawnością w urzędach administracji publicznej oraz przeprowadzenie szkoleń z ich stosowania.


17 MAR 2020

Regulamin szkoleń


Regulamin szkoleń

§ 1 Organizator szkoleń

Organizatorem szkoleń jest Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego z siedzibą w Warszawie wpisany do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. WarszawyXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. NIP: 522-000-18-95


13 MAR 2020

Informacja dotycząca szkoleń w terminie 16-25 marca 2020r.


Szanowni Państwo,

zgodnie z decyzją Zarządu Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego, podjętej w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo w sytuacji występującego w kraju zagrożenia epidemicznego, stacjonarne szkolenia otwarte i spotkania forów zaplanowane w FRDL Podkarpackim Ośrodku Samorządu Terytorialnego od 16 do 25 marca odbędą się w formie on-line lub zostaną przełożone na późniejszy termin.

Wszystkie osoby zgłoszone na te szkolenia i spotkania będą informowane telefonicznie lub mailowo o szczegółach zmienionej organizacji konkretnego wydarzenia.

Pracownicy Biura Zarządu Fundacji w Warszawie oraz Ośrodków Regionalnych FRDL pozostają do Państwa dyspozycji w ramach komunikacji telefonicznej oraz e-mailowej.

Z poważaniem,

Anna Łyżwa

Dyrektor FRDL POST


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego Podkarpacki Ośrodek Samorządu Terytorialnego