Szanowni Państwo,
Wójtowie, Burmistrzowie, Prezydenci Miast,Starostowie Powiatów,
Przewodniczący Rad Gmin, Miast i Powiatów
Województwa Podkarpackiego

 

FRDL Podkarpacki Ośrodek Samorządu Terytorialnego ma przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie członków Podkarpackiego Forum Liderów Samorządowych, które odbędzie się w dniu 22 sierpnia 2017 r. (wtorek) w sali konferencyjnej FRDL Podkarpackiego Ośrodka Samorządu Terytorialnego przy ul. Kolejowej 1 (wejście od ul. Żeromskiego), w godz. 10:00 - 13:30.

Temat: Jak być Ambasadorem swojej gminy/powiatu?

Celem spotkania jest przekazanie wiedzy i praktycznych informacji z zakresu etykiety i protokołu dyplomatycznego, zwłaszcza zasad procedencji oraz praktycznych wskazówek na temat sztuki wystąpień publicznych.

Proszę o potwierdzenie obecności do 21 sierpnia 2017r. telefonicznie: 17 783 55 53 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w spotkaniu dla członków Forum oraz osób przez nie wydelegowanych jest bezpłatny. Istnieje możliwość jednorazowego uczestnictwa, bez przystępowania do Forum. Koszt jednorazowego udziału jest równy składce członkowskiej i wynosi 220 zł netto.

Tematy kolejnych spotkań Podkarpackiego Forum Liderów Samorządowych będą odpowiedzią na aktualne potrzeby oraz sugestie członków FORUM.

 

Z poważaniem,

Anna Jagiełło

Dyrektor FRDL POST